Реле напряжения DigiTOP VP-3F40A призначене для захисту промислового та побутового однофазного і трифазного обладнання від підвищення або зниження напруги, пропадання напруги, асиметрії фаз, а також контролю порядку чергування фаз (функція відключається).
Прилад управляється мікроконтролером, який аналізує напругу в електромережі і відображає його поточне діюче значення на цифровому індикаторі. На виході приладу стояти електромагнітні реле. Межі відключення, година затримки включення і контроль порядку чергування фаз встановлюються користувачем. Всі встановлені значення зберігаються в незалежній пам'яті. Живлення приладу надходить від контрольованих фаз.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Сечение подключаемых проводов | 10 кв.мм |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Контроль последовательности фаз | Нет |
| Контроль пропадания фазы | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 10 лет |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальный ток | 40 А |
| Максимальный ток | 40 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 170 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 280 В |
| Максимальная мощность | 9000 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 3 299 ₴


