LC1D50AM7 Контактор D 3Р 50А 4НО+1НЗ 220V AC
  • Готово до відправки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул: LC1D50AM7
Виробник: Schneider Electric
Серія: TeSys
Тип: Контактор
Додаткові контакти: 1 Н.О. + 1 Н.З.
Розмір: 122x55x120мм
U катушки: 230В
Тип контактів: 3 Н.О.
Кількість фаз: 3P
U ном.: 440В
Ступінь захисту ІР: IP20
Серія: TeSys
Тип: Контактор
Характеристики
Основні
ВиробникSchneider Electric
Країна виробникІндонезія
Тип контактораНереверсивний
Теплове релеНі
Кількість фаз3
Наявність корпусуНі
Номінальна робоча напруга440 В
Номінальна напруга котушки230 В
Тип керуючого струмуПостійний
Номінальний струм50 А