Автоматичний вимикач EZC250N3160 3P 25 кА 160А Schneider Electric
  • Готово до відправки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
EZC250N 3P 25кА 160А Schneider Electric – якісний та надійний продукт відомого французького виробника Schneider Electric. Багаторічний досвід застосування контролю якості на всіх етапах виробництва зробила компанію Шнайдер Електрик лідером в електротехнічній галузі, а якість та сучасний продуманий дизайн є доказом успішності бренду.
Перед покупкою зверніть увагу на важливі технічні характеристики EZC250N 3P 25кА 160А Schneider Electric, щоб отримати оптимальне задоволення від використання.
Характеристики
Основні
ВиробникSchneider Electric
Країна виробникКитай
Вага8 кг
Механічна зносостійкість10000 циклів
Термін служби30 років
Ступінь захисту IP40
Тип ПЗВВимикач
Тип монтажуНавісний
Габаритні розміри
Висота140 мм
Довжина255 мм
Ширина185 мм
Технічні характеристики
Кількість модулів3 шт.
Кількість полюсів3 шт.
НейтральНі
Номінальна вимикаюча здатність (Icn)25 А
Номінальний струм160 А