Автоматичний вимикач EZC250N3200 3P 25 кА 200А Schneider Electric
  • Готово до відправки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
EZC250N 3P 25кА 200А Schneider Electric – якісний та надійний продукт відомого французького виробника Schneider Electric. Багаторічний досвід застосування контролю якості на всіх етапах виробництва зробила компанію Шнайдер Електрик лідером в електротехнічній галузі, а якість та сучасний продуманий дизайн є доказом успішності бренду.
Перед покупкою зверніть увагу на важливі технічні характеристики EZC250N 3P 25кА 200А Schneider Electric, щоб отримати оптимальне задоволення від використання.
Характеристики
Основні
ВиробникSchneider Electric
Країна виробникКитай
Тип ПЗВВимикач
Ступінь захисту IP40
Механічна зносостійкість10000 циклів
Тип монтажуНавісний
Вага8 кг
Термін служби30 років
Технічні характеристики
Номінальний струм200 А
Частота струму50 Гц
Номінальна вимикаюча здатність (Icn)25 А
Кількість полюсів3 шт.
Кількість модулів3 шт.
Умови використанняАС
НейтральНі
Габаритні розміри
Довжина255 мм
Висота140 мм
Ширина185 мм