Виробник Apro
Гарантія 14 днів
Вид Кліпси
Діаметр20 мм
Кількість в упаковці100 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип елемента кріплення кабелю | Затиск для кабелю |
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Колір ізоляції | Білий |
| Спосіб монтажу | Шуруп |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Діаметр отвору кріплення | 20 мм |
| Одноразове з'єднання | Так |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір стяжки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴/упаковка


