LC1D50AP7 Контактор D 3Р 50А 4НО+1НЗ 220V AC
  • Готово до відправки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул: LC1D50AP7
Виробник: Schneider Electric
Серія: TeSys
Тип: Контактор
Додаткові контакти: 1 Н.О. + 1 Н.З.
Розмір: 122x55x120мм
U катушки: 230В
Тип контактів: 3 Н.О.
Кількість фаз: 3P
U ном.: 440В
Ступінь захисту ІР: IP20
Серія: TeSys
Тип: Контактор
Характеристики
Основні
ВиробникSchneider Electric
Країна виробникІндонезія
Додаткові контактиТак
Кнопка "Вперед"Ні
Кнопка "Назад"Ні
Кнопка "Пуск"Ні
Кнопка "Стоп"Ні
Кнопка вкл./викл.Ні
Кількість замикаючих контактів4 шт.
Кількість полюсів3 шт.
Кількість розмикальних контактів1 шт.
Наявність корпусуНі
Номінальна напруга котушки230 В
Номінальна робоча напруга440 В
Номінальний струм50 А