Контактор LC1D150M7 3Р 150A 1НО+1НЗ 230В 50Гц TeSys Schneider
  • Готово до відправки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактор TeSys Deca, 3 полюси (3 NО), для керування двигуном до 150 A/1000 В AC-3 (75 кВт при 400 В).Котушка змінного струму 220 В 50/60 Гц з модулем пригнічення перехідних процесів, 1NO+1NC вбудованими допоміжними контактами (дзеркально сертифіковані NC), підключення живлення за допомогою гвинтових з'єднувачів, 2 входи, керуюче з'єднання за допомогою гвинтів.Для робочої швидкості до 1200 циклів/год та навколишнього середовища до 60°C забезпечує високу надійність та довговічність.Компактний (ширина 120 мм)
Характеристики
Основні
ВиробникSchneider Еlectric
Країна виробникФранція
Тип контактораНереверсивний
Теплове релеНі
Кількість фаз3
Наявність корпусуНі
Кількість полюсів3 шт.
Номінальна напруга котушки220 В
Тип керуючого струмуЗмінний
Номінальний струм150 А
Частота струму50 Гц
Тип блокуванняЕлектрична/Механічна
Кнопковий постНі
Додаткові контактиТак
Тип кріпленняГвинтове
Ступінь захисту IP20
СтанНовий
Тип контактів3NO1NC
Габаритні розміри
Довжина100 мм
Висота100 мм
Ширина100 мм