
Автоматичний вимикач Compact NSX LV430630, 160A 50ка (LV430630) Schneider Electric
34 999 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 209-32-31
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Діапазон | EasyPact |
|---|---|
| Серія продукту | EasyPact CVS400...630 |
| Назва продукту | EasyPact8197 |
| Назва пристрою | 819400F |
| Тип виробу або компоненту | Автоматичний вимикач |
| Область застосування продукту | Розподіл |
| Опис полюсів | 3P |
| Опис захищених полюсів | 3D |
| Захист від витоків струму на землю (доповне | Відсутній |
| [In] номінальний струм | 400 А на 40 °C |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Категорія застосування | Категорія A |
| [Icu] Відключна здатність | 40 кА Icu на 220/240 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 60947-2 36 кА Icu на 380/415 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 60947-2 30 кА Icu на 440 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 60947-2 |
| Найменування розчеплювача | ETS 2.3 |
| Технологія розчеплювача | Електронний |
| Номінал розчеплювача | 400 А на 40 °C |
| Тип захисту | Миттєвий захист від короткого замикання Захист від перевантаження (тривалий час) Захист від короткого замикання |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 8 кВ відповідно до МЕК 60947-2 |
|---|---|
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Код відключаючої здатності | F |
| [Ics] номінальна робоча здатність відключенн | 40 кА на 220/240 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 60947-2 36 кА на 380/415 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 60947-2 23 кА на 440 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 60947-2 |
| Механічна зносостійкість | 15000 циклів |
| Електрична зносостійкість | 6000 циклы 415 В In відповідно до IEC 60947-2 |
| Функції пристрою захисного вимкнення | LSoI |
| Тип керування | Перемікач |
| Уставка струму Ir захисту з тривалою витримк | Регульоване 9 налаштувань |
| Діапазон тривалої затримки спрацьовування | 160...400 A |
| Налаштування тривалої витримки часу | Фіксований |
| [tr] регульована уставка часу захисту від пер | 5,5 с на 7.2 x Ir 8 с на 6 x Ir 200 с на 1.5 x Ir |
| Теплова пам'ять | Так |
| Діапазон уставок захисту від короткого зам | Регульований 9 налаштувань |
| [Isd] уставки струму спрацювання при коротком | 1.5...10 x Ir |
| Тип регулювання короткочасної витримки час | Фіксований |
| Діапазон уставок миттєвого захисту Ii | Фіксовані |
| Уставка струму миттєвого спрацювання | 11 x In |
| Індикатор положення контакту | Так |
| Монтажна опора | Задня панель |
| Спосіб кріплення | Фіксація |
| Верхнє з'єднання | Фронтальний |
| З'єднання з нижньої сторони | Фронтальний |
| Клеми підключення | Гвинтове з'єднання |
| Крок підключення | 45 мм |
| Код сумісності | CVS400 |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота | 255 мм |
| Вага нетто | 4,7 кг |
| Стандарти | EN 60947-2 IEC 60947-2 |
|---|---|
| Сертифікація виробу | IEC GOST |
| Клас захисту від ураження електричним стру | Клас II |
| Ступінь забруднення | 3 відповідно до МЕК 60664-1 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Робоча температура навколишнього середови | -25…70 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | -50…85 °C |
| Тип 1 паковання | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 15,5 см |
| Ширина 1 паковання | 15,2 см |
| Довжина 1 упаковки | 28,8 см |
| Вага 1 упаковки | 5,16 кг |
| Тип 2 паковання | CAR |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 3 |
| Висота 2 упаковки | 23,9 см |
| Ширина 2 паковання | 37,402 см |
| Довжина 2 упаковки | 49,612 см |
| Вага 2 упаковки | 16,963 кг |
| Тип 3 паковання | PAL |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 48 |
| Висота 3 упаковки | 90,0 см |
| Ширина 3 паковання | 80,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 120,0 см |
| Вага 3 упаковки | 282840,0 г. |
| Гарантія (у місяцях) | 18 |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Тип монтажу | Навісний |
| Вага | 8 кг |
| Термін служби | 30 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 400 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 50 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Умови використання | АС |
| Нейтраль | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴

