004673029
Назва:
NBS-TMS 160/3S 160A 3P
Категорія:
NBS-TMS 160/3S 160A 3P
Номінальний струм (A):
160A
Кількість полюсів:
3
Тип з'єднання:
переднє підключення
Номінальна імпульсна напруга Uimp (kV):
8kV
Номінальна вимикаюча здатність при короткому замиканні при 415V Icu /Ics (kA):
50kA
Номінальна робоча напруга (V AC):
690V
Номінальна напруга ізоляції (V):
1000V
Регулювання теплового захисту:
0,8-1
Регулювання електромагнітного захисту:
10In
Регульований або фіксований:
обираєма
Стандарт:
60947
Призначення:
MCCB
Група каталогу:
NBS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 2 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальний перетин дроту | 95 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 30 років |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Нейтраль | Ні |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 25 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 160 А |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴


