Автоматичні вимикачі у литому корпусі ABB.
Серія автоматичних вимикачів від ABB включає повний спектр автоматичних вимикачів в литому корпусі, які розраховані на номінальний струм від номінальний струм відключення при 480 В змінного струму. Моделі будуть розрізнятися: деякі мають клеми з наконечниками, а інші не мають роз'ємів. 690 А. Корпуси автоматів комплектуються термомагнітними роз'єднувачами і доповнюються механічними та електричними аксесуарами. Такі автомати – чудове бюджетне рішення при максимумі функціональних можливостей. Ці автомати відмінно підходять для захисту від перевантажень та короткого замикання в мережах змінного або постійного струму, де необхідне дотримання селективності спрацьовування. Корпусні автоматичні вимикачі FORMULA доступні 3Р
Серія автоматичних вимикачів від ABB включає повний спектр автоматичних вимикачів в литому корпусі, які розраховані на номінальний струм від номінальний струм відключення при 480 В змінного струму. Моделі будуть розрізнятися: деякі мають клеми з наконечниками, а інші не мають роз'ємів. 690 А. Корпуси автоматів комплектуються термомагнітними роз'єднувачами і доповнюються механічними та електричними аксесуарами. Такі автомати – чудове бюджетне рішення при максимумі функціональних можливостей. Ці автомати відмінно підходять для захисту від перевантажень та короткого замикання в мережах змінного або постійного струму, де необхідне дотримання селективності спрацьовування. Корпусні автоматичні вимикачі FORMULA доступні 3Р
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Тип монтажу | На корпус |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 160 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 440 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 440 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Умови використання | АС |
| Нейтраль | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Автоматичний пуск | True |
| Частота | 50 Гц |
| Споживаний струм | 100 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 450 ₴


