
CUSU SSD 512 ГБ Портативний зовнішній твердотільний накопичувач типу C USB3.2 Gen 2
4 899 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 209-32-31
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній жорсткий диск, міцний портативний SSD-накопичувач місткістю 512 ГБ, USB 3.0, резервна пам'ять великої місткості, компактний дизайн
CUSU SSD 512 ГБ Портативний зовнішній твердотільний накопичувач типу C USB3.2 Gen 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Вид | Зовнішній |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | portable |
| Швидкість запису | 550 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴


