Перемикач I-0-II введення резерву,
Перемикач I-0-II ще називають перекидним або реверсивним рубильником. Перекидний рубильник служить для забезпечення введення резервного живлення. По суті, це перемикач з основного живлення на резервне (генератор, інвертор). У використанні перекидного рубильника немає ризику розмикання через припинення подачі електроживлення: він вимикає і ізолює як первинні ланцюга електроживлення, так і ланцюга резервного джерела живлення. За допомогою перемикача I-0-II забезпечується безперервність експлуатації приладів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Конструктивне виконання | Закрите |
| Кількість контактів | 12 |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальний струм | 125 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 25 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴


