Електротехнічний пристрій, призначений для організації розподільних та вступних ліній за допомогою модульного обладнання різного типу. Виготовляється із зносостійкого пластику, що не підтримує горіння. Пластиковий щит може вміщати 12 модулів, які надійно закріплюються на DIN-рейці. Може укомплектовуватись такими приладами:
автоматичним вимикачем;
пристроєм захисного відключення;
диференціальним автоматом;
перемикачем навантаження;
реле чи таймер.
Модель відрізняється високим рівнем захисту IP65, що дозволяє експлуатувати його в побутових, громадських, комерційних та промислових приміщеннях із середнім рівнем вологості та високим рівнем забруднення пилом. Наявність прозорої кришки дозволяє обмежити доступ сторонніх осіб, можна швидко перевірити стан модулів та положення важелів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Відкривання передніх дверей | Правосторонній |
| Кут відкривання дверей | 180 град. |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота з урахуванням опор | 206 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Взаємозамінні двері | Ні |
| Знімна основа шафи | Так |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Так |
| Можливість регулювання глибини монтажних направляючих | Ні |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
- Ціна: 749 ₴


