Електротехнічний пристрій, призначений для організації розподільних та вступних ліній за допомогою модульного обладнання різного типу. Виготовляється із зносостійкого пластику, що не підтримує горіння. Пластиковий щит може вміщати 24 модулів, які надійно закріплюються на DIN-рейці. Може укомплектовуватись такими приладами:
автоматичним вимикачем;
пристроєм захисного відключення;
диференціальним автоматом;
перемикачем навантаження;
реле чи таймер.
Модель відрізняється високим рівнем захисту IP65, що дозволяє експлуатувати його в побутових, громадських, комерційних та промислових приміщеннях із середнім рівнем вологості та високим рівнем забруднення пилом. Наявність прозорої кришки дозволяє обмежити доступ сторонніх осіб, можна швидко перевірити стан модулів та положення важелів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Кількість фаз | 3 |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальний корпус | Немає |
| Варіант встановлення | Настінний |
| Вага | 1 кг |
| Взаємозамінні двері | Немає |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Да |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | Немає |
| Висота з урахуванням опор | 206 мм |
| Кількість модулів | 24 |
| Количество отсеков | 2 |
| Відчинення передніх дверей | Правостороннє |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Стан | Створити |
| Знімна основа шафи | Да |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Кут відчинення дверей | 180 град. |
| Колір шафи | Світло-сірий |
- Ціна: 1 999 ₴


