Параметри
Модель: KCT16
Обмотка: 99,9% чистої міді (R = 0,56 мм)
Корпус: вогнестійкий ПК
Точність: 0,5
Коефіцієнт струму: 50/5A 100/5A 150/5A 200/5A
Свинець: 1 метр
Магнітний сердечник: Кремнієва сталь
Різниця кутів: ≤ ± 60 хв
Термостійкість: -25 °C ~ + 75 °C
Ізоляція: 2,5 кВ/1 мА/1 хв
Вологість: ≤ 85%
Опір: DC500V/100MΩ
Діапазон: 10%-120% в
Вмикнений пакет
3 шт. × KCT16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вторинний струм | 5 А |
| Конструктивне виконання | Котушка |
| Максимальний первинний струм | 150 А |
| Маса | 1 кг |
| Мінімальний первинний струм | 150 А |
| Напруга | 660 кВ |
| Номінальний струм | 150 А |
| Спосіб монтажу | На лапах |
| Тип монтажу | Прохідний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Каскадне з'єднання | Ні |
| Клас точності | 0.5S |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴



