ОСНОВИЙ
TOMZN TOVPD1-63VAE-Z — це інтелектуальне багатофункціональне реле захисту за напругою і струму, призначене для однофазних систем змінного струму 230 В з струмом до 63 А. Воно забезпечує комплексний захист, включно з перенапругою, знижене напруга, перевантаження й надток, гарантуючи безпеку під'єднаних пристроїв і ланцюгів. Після усунення несправності пристрій автоматично відновлює подавання живлення із заданою користувачем затримкою. Вбудований РК-дисплей зображає в реальному часі напругу, струм і потужність, а також підтримує ручне калібрування напруги для точного моніторингу. З високою механічною надійністю — 100 000 циклів — і простим монтажем на DIN-рейку, цей пристрій ідеально підходить для використання в домашніх, офісних
Технічні характеристики
Модель: TOVPD1-63VAE-Z
Джерело живлення: змінний струм 230 В, 1-63 А
Макс. струм навантаження: 63А
Діапазон значень захисту від перенапруги: 220-280 В.
Діапазон значень захисту від зниженої напруги: 120-210 В.
Діапазон значень захисту від перевантаження за струмом: 0,1 А ~ 60 А.
Діапазон значень захисту від перевантаження: 0,1 кВт ~ 13,9 кВт
Діапазон часу затримки увімкнення: 3 с ~ 600 с.
Споживана потужність: < 2 Вт
Електричний (механічний) ресурс: 100 000 циклів
Встановлення: DIN-рейка 35 мм
Функції: Захист від перенапруги/захисту від зниженої напруги/захист від перевантаження/захисту від перевищення струму/режиму/відбиття напруги/відбиття потужності/Рагового калібрування напруги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 20 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 12800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 949 ₴





