
Запобіжник циліндричний 10x38 мм 20 А TOMZN PV 1000V
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 209-32-31
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики та опис
Основні атрибути
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1 мм |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Номінальний струм | 20 А |
| Номінальний струм плавкою вставки | 20 А |
| Покажчик спрацьовування | Да |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
Габаритні розміри
| Діаметр | 10 мм |
|---|---|
| Довжина: | 38 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 мм |
| Максимальна робоча напруга | 1000 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 38 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Номінальний струм | 20 А |
| Номінальний струм плавкою вставки | 20 А |
| Номінальний струм, А | 200 |
| Стан | Створити |
| Тип | ANL |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип контактів | Ножеві |
| Покажчик спрацьовування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

