
Перетворювач частоти Siemens Sinamics V20 6SL3210-5BЕ22-2UV0 2,2 Квт
13 999 ₴
- Готово до відправки
Siemens Sinamics V20 6SL3210-5BЕ22-2UV0 — чудовий привод для виконання базових завдань із регулювання роботи електромоторів. Користувачі люблять цю серію частотників за можливість швидкого запуску в роботу, інтуїтивне керування, надійність у роботі та ефективне заощадження електроенергії.
Перетворювач частоти Siemens Sinamics V20 можна застосовувати для керування вентиляторами, насосами та компресорами в системах опалення, кондиціонування та вентиляції.
Частотний перетворювач має компактні розміри й сконструйований за принципом моноблока. Об'єднує в собі три основні складники — вузол керування, силовий вузол і панель оператора.
Особливості
- Монтаж — на стіну або наскрізний. За будь-якого варіанту перетворювачі можуть розташовуватися поруч один з одним.
- Інтерфейс Modbus RTU і USS
- Торможение – при помощи реостата. А в моделях потужністю від 7,5 кВт вбудований спеціальний гальмівний модуль.
- Зняття та клонування робочих параметрів з одного частотника можливе без його під'єднання до живлення.
- Великий набір вбудованих макросів для роботи з типовими пристроями.
- Діапазон робочих температур від -10 до +40 °C без падіння розрахунків, і від +40 до +60 °C зі погіршенням робочих параметрів.
- Стандарт захисту — IP20
- Допустиме перевантаження — 150% на 60 секунд один раз у нормальний робочий цикл 300 секунд.
- Друковані плати мають подвійне лакування.
Переваги
- Перезапуск і реперт «на льоту»
- Захист насосів від кавітації
- Крок регулювання напруги в 0,01 кВт
- Автонастроювання ПІД регулятора
- Stand By — режим сну для зниження енергоспоживання в режимі очікування.
- Має індикатор енергоспоживання.
Характеристики
- Номінальна потужність: 2,2 кВт
- Струм перетворювача: 5,6 А
- Напруга живлення: Однофазне 1~200-240V

Siemens Sinamics V20 6SL3210-5BB22-2UV0 реально допомагає заощаджувати. ECO-режим за розрахунками Siemens знижує витрати енергії до 60%. Економія також належить до збільшення робочого циклу самого електромотора завдяки роботі через частотний перетворювач, мотор постійно працює, не відчуваючи зайвих навантажень і перебоїв живлення. Працюючи без частотного перетворювача — мотор слугуватиме в рази менше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Допустима пікова потужність | 2200 Вт |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Номінальний струм | 5.6 А |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 8 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Частота |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 13 999 ₴

