Артикул:
002463450
Назва:
R 63-40 230V
Категорія:
Контактор модульний
Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A):
63A
Номінальна робоча напруга (V AC):
440V
Номінальна напруга управління Uc (V AC):
230V
Тип:
AC
Номінальна частота (Hz):
50Hz/60Hz
Кількість NO контактів:
4
Назначення:
Модульні контактори
Спосіб монтажу:
DIN рейка
Група каталогу:
R
Особливості:
модульне виконання;
напруга живлення 230V AC;
частота комутації 300 циклів/годину;
електричний ресурс 1 млн. циклів;
можливість пломбування;
тихий режим роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Комутаційна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 0 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Механічна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Теплове реле | Ні |
| Тип блокування | Механічна |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Тип контактів | 4NO |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴


