Електротехнічний пристрій, призначений для організації розподільних та вступних ліній за допомогою модульного обладнання різного типу. Виготовляється із зносостійкого пластику, що не підтримує горіння. Пластиковий щит може вміщати 5 модулів, які надійно закріплюються на DIN-рейці. Може укомплектовуватись такими приладами:
автоматичним вимикачем;
пристроєм захисного відключення;
диференціальним автоматом;
перемикачем навантаження;
реле чи таймер.
Модель відрізняється високим рівнем захисту IP65, що дозволяє експлуатувати його в побутових, громадських, комерційних та промислових приміщеннях із середнім рівнем вологості та високим рівнем забруднення пилом. Наявність прозорої кришки дозволяє обмежити доступ сторонніх осіб, можна швидко перевірити стан модулів та положення важелів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 63 А |
| Нейтраль | Так |
| Розрахункова кількість модулів | 5 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальний корпус | Немає |
| Варіант встановлення | Настінний |
| Вага | 1 кг |
| Взаємозамінні двері | Немає |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Да |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | Немає |
| Висота з урахуванням опор | 206 мм |
| Кількість модулів | 8 |
| Количество отсеков | 1 |
| Відчинення передніх дверей | Правостороннє |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Стан | Створити |
| Знімна основа шафи | Да |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Кут відчинення дверей | 180 град. |
| Колір шафи | Світло-сірий |
- Ціна: 379 ₴


